St. Patrick's Day

Hristiyan dünyasının büyük bir bölümünde St. Patrick’s Day kutlanan bir gün. Aziz Patrick’in öldüğü gün olan 17 Mart’ta yeşil renk bu kutlamalara hakim oluyor ve dünyanın her yerinde insan bu günü kutluyorlar. Kutlamaların resmi içeceği de tabiki Guinness…

Biz de bu günü Tübikok olarak 18 Mart 2015 akşamı Taksim Tünel’deki A'Pera'da kutladık. Hem üyelerimiz hem de misafirlerimiz ile yemyeşil bir gece yaşadık. Geceye damgasını vuran tabiki Guinness oldu.

Gece boyunca Guinness’lerimizi içerken Guinness ekibi tarafında gerçekleştirilen yarışmalara katıldık. Yarışma sonucunda tshirt, şapka gibi güzel hediyeler kazandık.

Bu akşama özel bir de Guinness sunumu gerçekleşti. Guinness’in hikayesini dinleyip, fıçıdan bardağa dolumu ile ilgili eğitim aldık. Üyelerimiz fıçının başına geçerek uygulamalı olarak dolumu gerçekleştirdiler.

Gecenin diğer bir sürprizi ise yeşil biraydı. Gıda boyası katarak yeşillendirdiğimiz Tuborg biralarını gecenin konseptine uygun olarak tükettik. İlerleyen saatlerde ise canlı müzik eşliğinde bol bol eğlendik.

Etkinlik fotoğrafları

-